Курорт Трускавець

Тисячі людей з різних країн вірять в лікувальну магію води, коли приїздять на відомий бальнеологічний курорт України – Трускавець. Надра його землі зберігають невичерпні запаси 14 цілющих джерел найчистіших мінеральних вод.

Унікальні властивості мінеральних вод (активне посилання) визначають основні напрями курорту:
I. Урологія,
II. Гастроентерологія,
III. Захворювання обміну речовин.

Найбільш відомою лікувальною водою Трускавця є «Нафтуся» трускавецького родовища. «Нафтуся» сприятливо впливає на збалансовану роботу нирок, сечовивідних шляхів та органів травлення, нормалізує обмін речовин в організмі та підвищує активність залоз внутрішньої секреції.  При контакті з повітрям органічні речовини «Нафтусі» руйнуються, тому її рекомендують пити безпосередньо біля бювету.

На курорті в лікувальних цілях також активно використовують «гірський віск» - озокерит, який добувають в декількох кілометрах від Трускавця. Озокеритотерапія на курорті застосовується в лікувальних цілях з 1947 року. Віск використовують у теплолікуванні як протизапальну речовину, а також для ефективного лікування дистрофічних захворювань. Крім головного медичного профілю - урології, на курорті ще лікують супутні захворювання - органів травлення, опорно-рухового апарату, цукровий діабет та ін.